דבר המנהלת

“Your attitude, not your aptitude,

will determine your altitude.”

Zig Ziglar

מורים, הורים, עובדים ותלמידים יקרים,

שנה חדשה עומדת בפתח – תבוא השנה עלינו לטובה! והיא מביאה עמה התרגשות וציפייה. אנו מקבלים בברכה את תלמידי כיתות י' ומשפחותיהם המצטרפים אלינו השנה.

תיכון "אלון" מזמן לתלמידיו מגוון רחב של סביבות למידה לצד תכנים מרתקים ומסקרנים. גם השנה הגיעו תלמידי בית הספר להישגים מצויינים. צוות המורים מעניק לתלמידים יחס חם ואכפתי, המאפשר לכל תלמיד ביטוי אישי ומימוש יכולות. לצד מגוון מגמות האומנויות קיימים מסלולי לימוד בתחומי המדעים, ואני מקווה כי כל תלמידה ותלמיד יבחרו מסלול לימודים אשר יתאים לנטיות ליבם ובה בעת יהיה מאתגר ומשמעותי עבורם.

אנו נמשיך לשמור על הקיים ואף נשקוד על שינוי והתחדשות. צוות המורים פועל ויפעל להשגת מצויינות לימודית לצד טיפוח אקלים חינוכי מיטבי, וזאת מתוך אמונה כי סביבה חינוכית המעודדת עשייה וסקרנות, ומפתחת חשיבה ויצירתיות חייבת להתחיל בתחושה של בטחון ומוגנות. לצד כבוד, הערכה, אכפתיות ואהבה, אנו נקפיד על הצבה ברורה של גבולות וכללים היוצרים אוירה טובה נעימה ורגועה של למידה.

על כתפינו מוטלת אחריות כבדה בהכשרת הדור הבא של מדינתנו. כולי תקוה כי יחד – מורים, הורים ותלמידים ניצור בבית ספרנו סביבה נעימה ליצירה ולעשייה, ויחד נעמיד דור של תלמידים איתנים, חרוצים, נבונים, אחראים, מעורבים, אכפתיים ויצירתיים, מסוגלים לכל אתגר ומסתגלים למציאות המשתנה שבה אנו חיים. אני מאמינה כי בכוחות משותפים נצליח ליצור שלם שהוא גדול מסכום חלקיו.

ברצוני להודות לצוות ההנהלה, לעובדי בית הספר, לעובדי הרשות המקומית, לועד ההורים על העבודה האינטנסיבית לקראת פתיחת השנה. תודה מקרב לב לצוותי המורים על ההשקעה הרבה במרץ ובזמן בהכנה הקדחתנית לקראת השנה החדשה.

אני מאחלת לכולנו שנה טובה, שנת שגשוג וצמיחה, שנה פורה ומעשירה. שנה שבה נדע למחול ולשכוח, ללמוד, לחוות, להתנסות ולשמוח.

 

רבקה שמש

מנהלת ביה"ס